Anasayfa » Blog » İstanbul Web Tasarım Hizmetleri – Fiyatlar ve Uygulamalar

İstanbul Web Tasarım Hizmetleri – Fiyatlar ve Uygulamalar

Son güncelleme :

by

İstanbul Dünya’nın en büyük metropollerinden bir tanesidir. Bu açıdan, İstanbul’da bir işletmeniz bulunuyorsa, bu işletmenizi ön plana çıkaracak olan bir web sitesine sahip olmanız sizin için çok iyi olacaktır. Bu açıdan sizlere Reklam41 olarak İstanbul web tasarım hizmetlerimizin ayrıntılarından bahsedeceğiz.

İstanbul Web Tasarım Nedir?

Web tasarım.

Web tasarım gerçekten çok önemli bir olgu. Ve İstanbul da çok büyük ve gelişen bir şehir. Bu büyüklüğün getirdiği çok büyük bir pazar hacmi mevcut İstanbul’da. Böylece, İstanbul’da herhangi bir yerde web tasarım hizmeti bulmada muhtemelen zorlanmazsınız. Fakat bu yazımızda iyi bir web tasarım hizmeti nasıl olmalıdır onlardan bahsedeceğiz. İstanbul’da web tasarım hizmetleri almak istiyorsanız, bu noktalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerçekten çok önemlidir.

İstanbul web tasarım hizmetler, İstanbul genelinde alacağınız web sitesi kodlama, tasarım, kurulum ve pazarlama hizmetlerinin genelidir. Bu açıdan bakıldığı zaman gerçekten profesyonel ve tecrübeli bir yaklaşım gerektirir.

Ne Tür Bir Web Siteye İhtiyacınız Var?

Her şeyden önce, bu hizmetleri almadan önce ne tür bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu çok iyi bilmeniz lazım. Çünkü, sektörde gerçekten çok çeşitli tipte web siteler mevcut. Sizin işletmeniz ya da kişisel işleriniz için bir web sitesi türünü seçmek, İstanbul web sitesi hizmeti almak için büyük bir başlangıç olacaktır. Sonuçta bir insan ne istediğini bilmeli değil mi… 🙂

İstanbul web tasarım hizmetleri alırken, genelde şu tiplerde web siteleri karşınıza çıkacaktır;

 • E-Ticaret
 • Kurumsal web site
 • Blog web sitesi
 • Kişisel web sitesi
 • Olay ve kurum web siteleri
 • Üyelik sistemi
 • Kar amacı gütmeyen sistemler
 • Bilgilendirme amaçlı web siteler
 • Forum siteleri

Bu hizmetleri arayan çoğu kişi, genelde kurumsal web site ve e-ticaret web siteleri için başvuruda bulunup. bizlerle iletişime geçerler.

İstanbul E-Ticaret Sitesi Tasarımı

E ticaret.

E-ticaret siteleri, web site türleri arasında belki de en karmaşık yapıya sahip web siteleridir. Bir e-ticaret sitesi için İstanbul web tasarım hizmeti arıyorsanız, hizmet alacağınız yerin bu konulardaki tecrübeleri gerçekten çok önemlidir. Çünkü sistemde çıkacak en küçük hata, sizin ve sisteminiz için büyük kayıplara sebebiyet verir.

Bir e-ticaret sitesinde, kullanıcıların kolayca işlem yapabilecekleri ve ödeme sistemleriyle doğrudan bağlantılı alt yapılar bulursunuz. Bu alt yapıların verimli bir şekilde kurulması ciddi çaba isteyen bir iştir.

Ayrıca bir e-ticaret sitesinin ara yüzü, tamamen kullanıcı dostu ve kurumsal olmalıdır. Alışveriş yapacak olan bir kullanıcı bu siteye geldiği zaman kendisinde alışveriş yapacak güveni bulmalıdır. Bu açıdan, ara yüz ve alt yapı tasarımları, e-ticaret web sitesi tasarımları için en önemli faktörlerdir.

İstanbul Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web sitesi tasarımları ise, firmaların ve işletmelerin internetteki ara yüzlerini oluşturmak için aldıkları hizmetlerdir. Eğer kurumsal bir web tasarım için İstanbul web tasarım hizmetleri arıyorsanız, kurumsal web siteleri ile alakalı şu noktaları çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

 • Kurumsal bir web sitesinin ara yüzü, işletmeyle alakalı her detayı özet olarak barındırmalıdır. Bu sayede, bu web sitesini ziyaret eden kullanıcılar kurumsal web sitelerinden kurumsal algıyı almış olurlar.
 • Bu tür sistemlerde her zaman verdiğiniz hizmetleri en iyi şekilde tanıtmanız gerekir. Ayrıca kullanıcıyı boğmadan, tüm ayrıntıları ara yüzde vermeniz gerekir.
 • Hakkımızda sayfası ayrıca kurumsal web tasarımlarında çok önemli bir etkendir. İyi bir internet sitesinde işletmenizle alakalı tüm bilgileri ayrıntılı olarak vermeniz, yararınıza olacaktır.
 • Sayısal veriler, aynı zamanda çok önemlidir. İşletmeniz ve kurumunuzdaki çalışan sayısı, kaç proje bitirdiği gibi bilgiler, kurumsallık açısından önemli hususlardır.
 • Kurumsal İstanbul web tasarım işlerinde, paylaşılan makalelerin kalitesi, özgünlüğü ve SEO’ya uyumluluğu da çok önemli bir husustur.
 • Alt yapı çalışmalarının kalitesi, kurumsallığı ön plana çıkaran faktörlerden bir tanesidir.

Eğer kurumsal İstanbul web tasarım hizmeti almak istiyorsanız, dikkat etmeniz noktalar genel itibariyle bu şekildedir.

Kişisel Web Sitesi

Kişisel web siteleri de artık insanlar arasında yaygınlaşan bir sektör haline geldi. Sizin ile alakalı tüm bilgilere, insanların tek bir link ile ulaşabildiğini düşünün. Ayrıca isim ve soy isminizi içeren bir alan adına sahip olmanız, kişisel prestijiniz için çok önemlidir.

Bu açıdan, kişisel bir web sitesi, kullanıcı deneyimi konusunda çok aktif olmalıdır. İnsanlar, sizin ile alakalı tüm bilgilere kolaylıkla ulaşmalı ve bu ara yüzden sizinle aktif olarak iletişime geçebilmelidirler.

Blog Sitesi Tasarımı

Aslında blog siteleri, çoğu insanın Blogger, WordPress ya da Wix gibi ara yüzleri kullanıp çok basit bir şekilde tasarlanan sistemlerdir. Fakat bir blog sitesi tasarımı için İstanbul web tasarım hizmeti arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok uygun fiyatlara güzel ve verimli bir blog siteleri oluşturmada sizlere yardımcı olabiliriz.

Olay ve Kurum Web Siteleri

Bu tür web siteleri general one-page ya da landing page şeklinde basit bir ara yüze sahip web siteleridir. Bir olayın, mitingin ya da bir konser ile alakalı bilgilerin yer aldığı tek link sistemlerdir. QR kod sistemleri ile entegre edip, insanların akıllı telefonlarıyla kolay bir şekilde bilgi alabildikleri sistemlerdir. İstanbul web tasarım hizmetleri kapsamında, böyle bir sistemi de kurdurabilirsiniz.

İstanbul Web Tasarım Üyelik Sistemleri

Üyelik sistemleri ayrıca çok kullanışlı sistemlerdir. Örneğin, yazılım ya da bir internet ürünü pazarlıyorsanız, ya da hedefinizde e-mail marketing gibi bir pazarlama hedefi varsa, üyelik sistemleri sizin için çok faydalı olacaktır. Reklam 41 bünyesinde verilen İstanbul web tasarım hizmetleri kapsamında böyle sistemler kurabilirsiniz.

Bu tür sistemlerin en önemli özellikleri, e-mail doğrulama sistemlerinin düzgün ve doğru bir şekilde kurulmasıdır. Aksi takdirde, insanlar uydurma ve gerçek olmayan e-mail adresleriyle sisteminize üye olabilir ve sunduğunuz hizmetlerden faydalanabilirler. Ve toplamış olduğunu niş mail datası gerçek dışı olur.

Kar Amacı Gütmeyen Kuruluş Sistemleri

Yine bu tarz web siteleri, İstanbul web tasarım hizmetleri arasında bulunan sistemlerdir. Bu sistemler, çok basit sistemlerdir. Basit bir ara yüze sahiptir ve bu ara yüzde ziyaretçilere, kuruluşun amacı ve misyonu hakkında bilgilerin bulunduğu sistemlerdir.

İstanbul Web Tasarım Bilgilendirme Amaçlı Siteler

Bu web siteleri yine blog siteleriyle benzer nitelikte olan web siteleridir. İstanbul web tasarım hizmetlerinde bu tür web sitelerinin tasarım hizmetlerini alabilirsiniz. Ayrıca, bilgilendirme amaçlı siteleri de basit sistemlerin ara yüzleri sayesinde siz de kurabilirsiniz.

İstanbul Web Tasarımda Forum Siteleri

Forum siteleri, internet dünyasında olan çok farklı bir kültür. Fakat sosyal medya sistemlerinin yaygınlaşması ile, forum kültürü büyük bir darbe aldı. Ama siz yine de niş ve farklı bir konuda forum sitesi kurmak istiyorum diyorsanız, İstanbul web tasarım hizmetlerinde bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, MyBB gibi forum alt yapı sistemleri de işinizi görecek sistemlerdir. Siz de kendi başınıza bunun gibi sistemleri kullanarak istediğiniz gibi forum siteleri kurabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere, İstanbul web tasarım hizmetlerinden genel olarak alabileceğiniz internet site tipleri bunlardır. Ayrıca, internet siteleri bu türlerin kombinasyonu şeklinde de olabilir. Bu farklı sistemlerin birbirlerine entegre edilmesi de profesyonellik gerektiren bir iştir. Abu açıdan, İstanbul web tasarım hizmetleri alırken profesyonel ekiplerle çalışmanız çok önemlidir.

İstanbul Web Tasarım Aşamaları Nelerdir?

Bu adımda, alacağınız web tasarım hizmetinin, hangi aşamaları içerdiğini sizlere anlatacağız. İstanbul web tasarım hizmetleri aldığınız zaman, bu hizmetleri çeşitli çalışmaları ve aşamaları içermektedir. Böylece tam profesyonel bir web sitenin sahibi olmuş olursunuz. Bu adımlar genel hatlarıyla şu şekildedir;

1 – Alan Adının(Domain) Belirlenmesi ve Satın Alınması

Domain.

İstanbul web tasarım hizmeti aldığınız zaman, bir web sitesinin kurulum yolculuğu, alan adının belirlenmesiyle başlar. Seçilecek olan alan adının, kullanıma uygun, ticari kimliğinizi yansıtan bir alan adı olması çok önemlidir. Ayrıca, seçilen alan adının, faaliyet gösterilen sektörle ile de alakalı olması, SEO açısından çok büyük bir avantaj olacaktır.

Fakat, tüm alan adları alınabilir değildir. Bunun için istediğiniz alan adı için kontrol yapmanız gerekmektedir. Örneğin bu bağlatıdaki aracı kullanarak, müsait olan alan adlarının kontrollerini yapabilirsiniz.

2 – Hosting’in Satın Alımı

Hosting, İstanbul web tasarım hizmetlerindeki alan adı tescilinden sonraki ikinci adımdır. Hosting, internet sitenizin bulunacağı bilgisayar sistemine verilen addır. Aslında bir kullanıcı, internet sitenize eriştiği zaman, hostinginize eriştiği anlamına gelir.

Piyasada çeşitli hosting sağlayıcıları mevcuttur. Sizin sisteminize en uygun sağlayıcıları, sizin için ya da sizinle beraber seçeriz. Hosting ve alan adı belli olan internet sitesi kurulmaya hazırdır.

3 – SSL Sertifikası

İstanbul web tasarım hizmetlerinde SSL.

İnternet sitesinin güvenirliliği, SSL sertifikasıyla olur. Hosting hizmeti satın alırken, cüzi miktarda bir para karşılığında SSL sertifikası da alınır. Şirketinizin kurumsallığı için, bu sertifikanın önemi çok büyüktür.

Eğer sitenizi ziyaret eden potansiyel bir müşterinin, size güvenip sizinle iş yapmasını istiyorsanız, SSL sertifikasını edinmek zorundasınız.

4 – İstanbul Web Tasarımda Alt Yapı Seçiminin Yapılması

Alt yapı, İstanbul web tasarım kapsamında yapılacak olan çalışmalarda, kurulacak olan web sitenin tipine göre değişen bir olgudur. Örneğin, kurumsal bir web sitesi kurulacaksa, çoğu sefer WordPress altyapısı yeterli olmaktadır.

Fakat bir e-ticaret sitesi kurulacaksa, özel tasarım alt yapı scriptleri gerekebilir. Aynı zamanda da hazır alt yapı sistemlerin lisansı alınıp entegrasyonları yapılabilir. Bu açıdan, seçilen alt yapı, aslında harcanılacak olan emeğin bir ölçüsü olarak karşımıza çıkıyor.

5 – Eklentiler

Eklentiler, bir web sitesinin verimli çalışabilmesi için çok önemlidir. Fakat çok fazla eklenti kullanımı, site hızı gibi fonksiyonel faktörleri de etkileyebilir. Bu açıdan, web sitesinin türüne göre, doğru eklentilerin seçimi, her şeyden önce gelir.

Örneğin, basit bir SEO eklentisi, alt yapı kullanımında ve site yönetiminde size SEO konusunda yol gösterici olur ve uzun vadede çok yararlı bir şekilde SEO elde edersiniz.

Bu açıdan İstanbul web tasarım hizmetlerinde, doğru eklenti seçimi çok önemli bir unsurdur. Profesyonel bir yaklaşım gerektirir.

6 – Google Analytics Entegrasyonu

google analytics.
Google Analytics.

Google analytics, sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz, hangi konuların ve hizmetlerin hangi lokasyonlardan ziyaret edildiklerini ayrıntılı bir şekilde raporlayan ve gösteren sistemin adıdır. Örneğin, aylık 5.000 ziyaretçi alan sitenize, ziyaretçiler hangi sayfaları kullandı, hangi sayfada ne kadar süre geçirdiler gibi çok önemli analitik verileri sizlere sunar.

Google analytics’i verimli bir şekilde kullanmak, web sitenizde yapacağınız iyileştirmeler için çok önemlidir. Google analytics’i verimli ve başarılı bir şekilde entegrasyonu için profesyonel bir yaklaşım gerekir.

7 – Google Search Console Entegrasyonu

Google analytics’in yanında, Google Search Console da sitenizin Google aratmalarındaki performansını, sitenizin genel olarak Google’daki durumunu, genel sıralamalarınızı, sitenizdeki problemleri ve bu problemlerin çözümlerini sunan çok verimli bir araçtır.

Eğer sağlıklı ve güzel işleyen, sorunsuz bir web sitesi istiyorsanız, Google Search Console çok önemli bir araçtır. İstanbul web tasarım işlerinde, Google Search Console entegrasyonu da profesyonel bir iştir ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

8 – Sitemap Oluşturulması

Sitemap ya da internet site haritası, İstanbul web tasarım hizmetlerinin işleri arasındadır. Hem arama motorları açısından hem de kullanıcılar açısından, verimli bir site haritasına sahip olmanız, kurumsal web sitesi için çok önemlidir. Bu açıdan bakıldığı zaman, iyi ve başarılı bir sitemap oluşturulması da profesyonelce yapılmalı.

Google tarafından indekse alınmayan bir web siteye sahip olduğunuzu düşünün. Her şey mükemmel, site çalışıyor, hiç bir sorun yok. Ama hiç ziyaretçi de yok. Bunun için hem yukarıdaki araçların verimli kullanılması, hem de iyi bir sitemap oluşturulması, işletmeniz için en önemli faktörlerden bir tanesidir.

9 – İçerik ve Ürünlerin Yazılması ve Tanıtılması

Bu aşamada, işletmenize ait tüm ürünler ve tüm hizmetler, SEO’ya uygun olacak şekilde, web sitesinde tanıtılır. Böylece tam verimli, kullanıcıların bütün bilgileri alabileceği bir web sitesi sistemine sahip olmuş olursunuz. Yazılmış olan içeriklerin ve tanıtılmış olan ürünlerin, Google’da oturmasıyla ve en üst sıralara çıkmasıyla birlikte, sitenize potansiyel müşterileriniz gelecek ve sizden hizmet almak için sizinle iletişime geçmeye çalışacaklar.

10 – İstanbul Web Tasarımında Test Süreci

İstanbul web tasarım işlerinde son nokta, kurulmuş ve faaliyete geçirilmiş olan web sitesinin test sürecidir. Bu test sürecinde, kurulmuş olan web sitenin tüm araçları test edilir. Ayrıca, alt yapının sorunsuz çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Bu kaç günlük testin ardından, web sitesi kullanıma hazır hale gelir ve kullanıcıya teslim edilir.

Gördüğünüz üzere, aslında profesyonel bir web sitesinin kurulumu çok meşakkatli ve emek gerektiren bir iştir. Bu adımların herhangi birinde yapılacak bir hata veya gözden kaçırma, tüm web sitesi sisteminin mahvolmasına neden olabilir. Bu açıdan bakıldığı zaman, İstanbul web tasarım hizmeti almak istiyorsanız, tam profesyonel bir ekiple çalışmanız sizin için çok yararlı olacaktır.

İstanbul Web Tasarım Neden Önemlidir?

Bu kısımda sizlere, web tasarımın, ticari kuruluşlar için neden önemli olduğunu açıklaycağız. Eğer 21. yüzyılda kurumsal bir web sitesi sahibi değilseniz, rakiplerinizin çok gerisinde kalmış olabilme ihtimaliniz çok yüksek!

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, İstanbul gerçekten çok büyük bir şehir. Hem nüfus olarak hem de pazar payı olarak, hem Türkiye’de hem de Dünya’daki en büyük şehirlerden bir tanesi. İstanbul’daki ticari hacme baktığımız zaman, İstanbul’daki potansiyel müşterilerinizin ne kadar fazla olduğunu anlayabilirsiniz.

Ayrıca, insanlar artık ihtiyaçlarını internet üzerinden hallediyorlar. Eğer bir ihtiyaçları var ise, bunu Google’latıyorlar. Ve bu arama sonuçlarında karşılarına çıkan web sitelerindeki bilgilere göre alacakları hizmeti seçiyorlar. Bu açıdan bakıldığı zaman, internet ortamındaki varlığınız, çok önemli bir unsurdur. Ticari bir oluşum için, internette varlık oluşturmanın en iyi yolu, optimize edilmiş, kurumsal bir web sitesine sahip olmaktan geçer.

Kurumsal Prestij!

Günümüz Dünya’sında insanlar, bir şey hakkında bilgi almak için her zaman interneti kullanırlar. Örneğin birisi, sizin işletmeniz hakkında ve verdiğiniz bir hizmet hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyor. Bunu, muhtemelen internet sitenize girerek yapacaklar.

İnternet sitenize ulaştıkları zaman, sitenizin hızlı yüklenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde, sitenizden çıkıp, farklı yerlere yöneleceklerdir. İnternet sitenize ulaştıkları zaman, ana sayfanızda sizinle alakalı ve ürünlerinizle alakalı bilgilere kısa ve eksiksiz olarak ulaşabilmeleri de çok önemlidir.

Daha Fazla Müşteri!

İstanbul çok büyük bir şehir ve Türkiye’de ticaret hacmi çok fazla olan bir şehir. Ayrıca Dünya’da da çok fazla ticari hacme sahip bir şehir. Bu açıdan, genelde her sektörde İstanbul’da rekabet çok fazladır. Rekabetin fazla olduğu yerlerde de rekabetçi olmak elzemdir. Bu açıdan bakıldığı zaman, iyi bir internet sitesine sahip olmanın ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca hem insanlar hem de ticari kurumlar, genelde aradıkları hizmetleri ve ürünleri internet üzerinden aratmaktadırlar. Arattıkları hizmetlerin ve ürünlerin en üst sıralarda yer alan kurumlardan tahsil ederler. Bu açından, kurumsal ve optimize bir web sitesi sahibi olmak, günümüz Dünyasında İstanbul web tasarım hizmetlerinin önemini ortaya koymaktadır.

İnternetteki potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kısa ve kesin yolu, bir web sitesine sahip olmaktır. İstanbul web tasarım kapsamına bunu sizler için yapmaktayız. Sadece ve sadece bu işlerde deneyimli ve profesyonel ekiplerle çalışmak sizin için çok iyi olacaktır.

Daha Fazla Kazanç

İnternet sayesinde çok daha fazla insana ulaşacağınızı söylemiştik. Bu açıdan, daha fazla müşteriye ulaştığınız için kazançlarınız çok fazla artacaktır. Bu sayede, karlılığınız ve yaptığınız internet yatırımının geri dönüşünü büyük bir şekilde alacaksınız!

Marka Değeri

Ayrıca internette bilinir ve görünür olmak, marka değerinizi direkt olarak arttıran bir etkendir. Bu açıdan bakıldığı zaman, marka değerinizi arttırmak, kurumsal ve hızlı bir internet sitesine sahip olmaktan geçer. Eğer insanlar sizin internet sitenize kolayca erişip hizmetleriniz ve ürünlerinin hakkında kolay bir şekilde bilgi sahibi olabiliyorlarsa, sizden alışveriş yapmasalar bile artık sizi biliyor olacaklar.

Bu sayede, faaliyet gösterdiğiniz sektördeki bilinirliğiniz artacak ve insanlar artık size güveniyor olacaklar. Belki fiziksel olarak işletmenize hiç gelmemiş insanlar tarafından bile işletmeniz ve verdiğiniz hizmetler biliniyor olacak.

Bu sayede Reklam 41 bünyesinde veriyor olduğumuz İstanbul web tasarım hizmetleri sizin için çok karlı bir yatırım olacaktır.

Güven ve Kurumsallık

Hizmet ve ürün arayan insanları müşteriniz haline çevirmenin yollarından en önemlisi, onlarda güven ve kurumsal algı yaratmaktır. Tamamen optimize ve kurumsal bir web sitesi ara yüzüne sahip olarak, kullanıcılarınız ve potansiyel müşterileriniz arasında kurumsal algı yaratım onlarda güven duygusu oluşturabilirsiniz.

Unutmayın, size güvenen bir müşteri her zaman ve her zaman en sadık müşteriniz olacaktır. Bu açıdan, İstanbul web tasarım hizmetler, işletmeniz için güven ve kurumsallık oluşturmak açısından çok önemli bir etmendir.

Kolaylık ve Ulaşılabilirlik

Hiç bir zaman unutmamanız gereken gerçeklerden bir tanesi de, internette hizmet arayan insanların, dışarıda fiziksel olarak arayan insanlardan çok daha fazla olduğu. Bu gerçek, optmize bir web sitesi sahibi olmanın, bir dükkan sahibi olmaktan çok daha önemli olduğu anlamına geliyor. Artık, böyle bir devirde yaşıyoruz…

Kolay ulaşılırlık bir web sitesinin işletmeye sağladığı en büyük artılardan bir tanesidir. Web sitesinin ana sayfasında, işletmeye, ürünlere ve hizmetlere dair tüm bilgiler özet olarak bulunduğu için, hem potansiyel müşterileriniz sizin hakkınızda çok daha rahat bilgi alacak, ve bu iş için siz minimum efor sarf etmiş olacaksınız.

Bunlar genel olarak İstanbul web tasarım hizmetlerinin en büyük geri dönüşlerinden bir tanesidir.

İstanbul Web Tasarım Hizmetlerinin Fiyatları

Tabi haklı olarak en merak ettiğiniz konulardan bir tanesi de fiyat konusudur. Bir web sitesinin kurulması, bir dükkan ve ya mağaza kurmaktan daha değerli ve kıymetli bir iş olduğunu söylemiştik. Bu açıdan, web tasarıma yapacağınız hiç bir yatırım kesinlikle çöp değildir.

Fakat bilmeniz gereken bir husus da, istenilen web sitesinin tipi, istenilen sektördeki rekabet, kullanacağımız web sitelerinin alt yapılarının karmaşıklığı, fiyatları etkileyen en büyük unsurlardır. Bu açıdan sabit bir fiyat belirlemek, bu tür işler için gerçekten zor bir durumdur.

Yukarıda ve aşağıda bulunan “TEKLİF İSTE” butonuna tıklayarak, ne tür bir web sitesi istediğinizi ve o web sitesinde ne tür hizmetlerin bulunmasını istiyorsanız, burada tüm ayrıntılarıyla bize bildirebilirsiniz. Biz de, tüm piyasada elde edebileceğiniz en uygun fiyatları sizlere çıkaralım. Ve ayrınca, piyasada elde edebileceğiniz en iyi ve profesyonel İstanbul web tasarım hizmetine dahil olmuş olun!

Paranızı Kaptırmayın!

Her piyasada olduğu gibi, bu sektörde de çok fazla simsarlar ve kalitesiz iş yapıp çok fazla para isteyen insanlar mevcut. Genelde bu tarz hizmetleri almak isteyen insanlar, bu konular hakkında pek fazla bilgi sahibi olmayan insanlardır. Fakat bu tür yazılarla, biz sizlerin de bilinçlenip, en iyi fiyatlara en kaliteli işleri yaptırabilmenizi isteriz. Piyasadan böyle insanların silmenin en kritik yolu, müşterilerin bilinçlenmesinden geçer.

Eğer müşteri İstanbul web tasarım konusunda bilinçlenirse, hem yapılan işlerin kalitesi yükselir, hem müşteri memnuniyeti artar hem de işletmelerin internete entegrasyonu hızlanır.

Eğer bu yazıyı ve blog’umuzda bulunan diğer yazılar da okursanız, bir web sitesi genel hatlarıyla nasıl tasarlanır, kaliteli web siteleri nasıl oluşturulur, bilgi sahibi olmuş olursunuz. Ve alacağınız hizmetin kalitesinden emin olmuş olup, bu işlere yaptığınız yatırımların boşa gitmeyeceğinden emin olmuş olursunuz!

Sonuç Olarak

İstanbul web tasarım hizmetleri, işletmenizi ve hizmetlerinizi hem karlılık açısından hem de marka değeri açısından bir üst seviyeye çıkaracak olan hizmetlerin bütünüdür. Bu alana yatıracağınız paranın karşılında kaliteli bir hizmet alırsanız, kesinlikle pozitif sonuçlarını göreceksiniz.

Web tasarım aşamalarında genel olarak en önemli adımlardan bir tanesi de, sizin için en uygun olan alt yapının belirlenmesidir. Uygun bir alt yapı belirlendiği zaman, verimli bir web sitesine sahip olursunuz.

Eğer üst dizey, profesyonel ve kaliteli bir İstanbul web tasarım hizmeti almak istiyorsanız, Reklam41 ekibiyle iletişime geçebilirsiniz!

İstanbul Web Tasarım İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul web tasarım nedir?

Bu hizmetler, İstanbul’da bulunan hizmetler ve işletmeler için Reklam41 tarafından sağlanan, profesyonel web tasarım hizmetlerinin bütünüdür. Profesyonel bir web sitesine sahip olmanın verdiğin en büyük avantajlardan biri de, internette verdiğiniz hizmeti veya ürünleri arayan insanların kolayca bu ürünlere ve hizmetlere ulaşmalarını sağlayacak bir sisteminizin var olmasıdır. Böylece gelirleriniz büyük ölçüde katlanacaktır.

İstanbul web tasarım nasıl yapılır?

Her şeyden önce, profesyonel bir web tasarım ekibi olarak, tasarımını yapacağımız web siteye ait alt yapı, kodlama, domain ve görsellik olarak tüm parametrelerini belirleyip kodlarız. Tüm bu aşamalardan sonra, kurmuş olduğumuz web siteyi test ederiz. Çalıştığından emin olduğumuz web site artık aktif yayın hayatına başlamaya ve sahibi tarafından kullanılmaya hazırdır.

Hangi İstanbul web tasarım firmaları ile çalışmalıyım?

Piyasada, hele ki İstanbul’da çok fazla web tasarım firmaları mevcuttur. Kendiniz için doğru olanı seçmek, sizin için çok kolay olmayacaktır. Bunun için, doğru bir iş ortağını seçmeniz için, bu konular hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Yukarıda sizler için hazırlamış olduğumuz makalede, kaliteli bir web tasarım hizmetinin nasıl olması gerektiğini sizlere ayrıntılı olarak anlattık.

Yararlı oldu mu ? (Geribildirim)

Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp