Anasayfa » Blog » Kocaeli Website Tasarımı – Anahtar Teslim İnternet Site

Kocaeli Website Tasarımı – Anahtar Teslim İnternet Site

Son güncelleme :

by

Yaşadığımız zaman itibari ile dijital dünya en az gerçek hayat kadar aktif ve gelir kaynağı olmuştur. Firmaların veya bireylerin bu dijital dünyada varlık göstermeleri gerçek hayatta ulaşabilecekleri maksimum potansiyel müşteri sayısının çok ama çok üstünde kişilere ya da firmalara ulaşmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, Kocaeli website tasarımı hizmetlerini kullanarak sizlerde bu dünyada aktif rol oynamaya başlayabilirsiniz.

Kocaeli Website Tasarım Hizmeti Nasıl Alınır?

Websitenizin alanadı(domain), hosting, uygun altyapı seçimi, tasarımı(teması), kullanılacak eklentilerin bizler tarafından ayarlanıp, tasarlanıp kurulması. Teslim öncesi son olarak kontrol ve raporlama için Google analitik, Search Console gibi tüm yapılması gereken hizmetler bizler tarafından kısa yapılarak sizlere teslim edilmesine anahtar teslim website hizmeti denmektedir. (Bu başlıkların detaylı bilgisi için diğer içerimize tıklayın.)

Kurulum, tasarım ve entegrasyon işlemleri başlamadan önce müşterilerimizle(sizlerle) bir kaç soru cevap yapıyoruz. Örnek sorular ;

İnternet dünyasında ne üzerine varlık göstermek istiyorsunuz ?

Bu sorumuzla website tarımında ve kurulumunda seçeceğimiz sektör ve konsept hakkında fikir sahibi oluyoruz.

Ortalama bütçeniz ne kadar ?

Her bütçeye uygun tasarımlar yapıyoruz. Özgünlük isteyen müşterilerimiz daha fazla fiyat ödemektedirler. Uygun bir anahtar teslim website isteyen müşterilerimiz için hazır şablonlar kullanırken, Özgün çalışma isteyen müşterilerimiz için baştan aşağıya dünyada eşi olmamış tasarımlar ve şablonlar tasarlamaktayız.

Peki Sonra Ne oluyor ?

Bu basit ön iletişimde sonra bizler çalışmalara başlıyoruz ve sizin isteklerinizin hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Buna ek olarak, ardında mutlu bir şekilde dijital dünyaya adım atmanın tadını çıkartıyorsunuz.

Kocaeli Website Tasarım Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir ?

Kocaeli Anahtar Teslim Website Hizmetleri
Kocaeli Anahtar Teslim Website Hizmetleri

Dijital dünya dışarıdan basit dursa da, arkasında çok karmaşık sistemler vardır. Projelerin hayata geçmesinde oluşabilecek herhangi bir problem projenizin bir sonraki adımlarında sorun olur. Yani Kocaeli Anahtar Teslim Web Tasarım hizmetini seçerek olası problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Kocaeli Anahtar Teslim Site Hizmetinde Neler Yaparız?

Bu hizmetteki adımlar şu şekildedir ;

 • Alandı (Domain)
 • Hosting (Sunucu/Server V.b)
 • SSL Sertifikası ( Ücretli ve Ücretsiz sürümleri)
 • Altyapı Seçimi ( Örn ; WordPress veya Script V.b)
 • Altyapıya Uygun Eklentilerin Seçimi ve Kurulumu ( Örn : Seo eklentileri )
 • Google Analitik Entegrasyonu
 • Google Search console Entegrasyonu
 • Google Optimize Sistem Entegrasyonu
 • Sitemap oluşturulması ve bağlantıları
  (Not : Bu işlemlere daha fazlası eklenip çıkartılabiliriz. Bu adımları sizler uygun olarak seçmekteyiz.)

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtar Teslim Website Tasarımı Nedir ?

Websitenizin alanadı(domain), hosting, uygun altyapı seçimi, tasarımı(teması), kullanılacak eklentilerin bizler tarafından ayarlanıp, tasarlanıp kurulması. Teslim öncesi son olarak kontrol ve raporlama için Google analitik, Search Console gibi tüm yapılması gereken hizmetler bizler tarafından kısa yapılarak sizlere teslim edilmesine anahtar teslim website hizmeti denmektedir.

Anahtar Teslim Website Hizmetlerinin Avantajları Nelerdir ?

Dijital dünya dışarıdan basit görünse de arkasında çok karmaşık sistemler yatmaktadır. Projelerin hayata geçirilmesinde oluşabilecek herhangi bir problem projenizin bir sonraki adımlarında sorun çıkartacaktır. Kocaeli Anahtar Teslim Web Tasarım hizmetini seçerek olası problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Kocaeli Anahtar Teslim Website Tasarımı ve Hizmetinde Yapılan Adımlar ;

Başlıca Domain, Hosting, SSL sertifikası, Altyapı : (Örn ; WordPress), Google Analitik, Google Search Console, Google Optimize System, GooglePageSpeed insights, Google Sitemap Oluşturulması gibi adımlar bulunmaktadır. Bu adımlar ihtiyaca yönelik olarak çoğaltılabilir veya azaltılabilmektedir.

Yararlı oldu mu ? (Geribildirim)

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp