Reklam41-Web-Tasarim-Hizmetleri

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz ?


Reklam41 Yazılım ve İnternet Hizmetleri olarak yazılım, reklam ve tanıtım konusunda çeşitli deneyimler kazandıktan sonra 2017 yılında geleceğinin çok parlak olduğuna inandığımız dijital dünyanın sınırlarından “artık zamanı geldi” diyerek içeri girdik. İş dünyası büyük bir hızla gelişmeye devam ederken sektörlerdeki eksiklikleri, olumsuzlukları, müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları titiz araştırmalarımız sonucunda profesyonel ekibimizle birlikte çok iyi analiz ettik.

Reklam41- Vizyon Misyon

İLKELERİMİZ ;

Kalite
Reklam41 olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi amaç edindik!

Destek
Tüm yazılımlarda/hizmetlerimizde oluşan sorunlarda istediğiniz anda iletişime geçerek bize ulaşabilirsiniz en kısa sürede size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zaman
Bizlere verdiğiniz iş her zaman tek işimiz bu anlayışımız ile sonuçlanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı amaç ediniyoruz.

Mükemmellik
Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

Gelişme
Reklam41 çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar.

Ekip Çalışması
Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Misyonumuz


Bizlere; hayallerini, işlerini ve şirketlerinin internet dünyasındaki vitrinlerini emanet edenlere en güncel yeniliklerle hızlı, karlı, güvenli ve etkin çözümler sunabilmek.

Vizyonumuz


Yazılım ve tasarım sektöründe mutlu ettiği müşterilerle önce Kocaeli’nin, daha sonra da Türkiye’nin yenilikçi, mükemmelliği arayan, saygın ve lider firması olabilmektir.

Reklam41 Yazılım ve İnternet Hizmetleri 2017 yılında geleceğinin çok parlak olduğuna inandığımız dijital dünyanın sınırlarında “artık zamanı geldi” diyerek içeri girdik.

 

Çalışma Saatlerimiz
Bize Ulaşın
WhatsApp